logo
Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

Options
Go to last post Go to first unread
mig_Tušar  
#1 Posted : Sunday, March 23, 2008 9:34:14 PM(UTC)
mig_Tušar

Rank: Newbie

Groups: Registered

Zdravo! Sem nov na tem forumu, zato vas vse skupaj zelo lepo pozdravljam. Zanima pa me ena stvar, kako je z urejanjem plezališča Matjaževe kamre. Kolikor vem je plezališče uredil AO Žiri. Pred Kakim tednom sem si ogledal plezališče in opazil, da plezališče bolj kot ne sameva, svedrovci so stari, kje tudi kakšen manjka, pa stena je tudi potrebna čiščenja. Ne me razumet narobe! To ni kritka vašega dela ampak zaradi bližine plezališča (sem iz Rovt ), bi mogoče kašno nedeljo s klapo šel plezat tudi v kamre, vendar se zaradi razmer ne bi počutil prav varno. Ker v Rovtah nimamo nikogar, ki bi bil usposobljen za opremljanje smeri, smo se s soplezalci odločili, da vas kontaktiramo in se mogoče domenimo za kakšno skupno akcijo in kasneje za kakšno skupno plezarijo ali kak drug projekt.
Upam da mojega pisanja ne boste razumeli narobe in da bi lahko dobro sodelovali!

mig_DamijanD  
#2 Posted : Monday, March 24, 2008 12:00:37 AM(UTC)
mig_DamijanD

Živjo!

Sicer jaz vem dokaj mal o tem plezališču. Bojo drugi (upam) povedal kaj več o načrtih v zvezi s tem plezališčem.

En "sektor" je pomoje dokaj varno urejen. Ostali del se je pa včasih veliko plezal na tehniko in to je potem zamrlo. Če se pa ne motim, se je pa lansko leto ena nova smer navrtala v kamrah (~6c - vrtal šuškovc); tako, da interes je sigurno, da se kaj naredi...

lp,Damijan

mig_Jasna  
#3 Posted : Monday, March 24, 2008 12:48:39 PM(UTC)
mig_Jasna

Od vrtanja lani poleti - nekaj akcije je bilo tudi v Kamrah

http://www.aoziri.si/forum/forum_posts.asp?TID=238&PN=1

mig_DamijanD  
#4 Posted : Wednesday, March 26, 2008 9:27:13 AM(UTC)
mig_DamijanD

Glede na to, da se je v zadnjem času kar nekaj smerk uredilo, se v bližnji prihodnosti v Kamrah ne bo nič več urejalo (vsaj ni v načrtu). Dejstvo je, da plezališče ni primerno za začetnike - v tem primeru ti svetujemo Gore, ki ti je tudi razmeroma blizu. Vseeno pa me zanima katere smeri bi ti oz. vi radi videli, da bi bile še urejene?

Edited by user Friday, March 28, 2008 2:24:57 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Users browsing this topic
Similar Topics
Matjaževe Kamre (Reportaže)
by admin 9/10/2006 1:56:41 AM(UTC)
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.